Radio Zëri

Fresh

3 December, 2019

Këto janë shenjat paralajmëruese të gurëve në veshka

Lëxo më shumë »

3 December, 2019

Pasurimi i shpejtë i kosovarëve dhe veshjet e shtrenjta çudisin ambasadorin britanik

Lëxo më shumë »

3 December, 2019

Tërmeti:Gruaja e të ndjerit Sajmir Greku rrëfen mes lotësh se kishte aplikuar për vizë amerikane

Lëxo më shumë »

2 December, 2019

Skandaloze: Edi Rama i thotë plakut nëse hotelin e ke larg, më afër është bota tjetër

Lëxo më shumë »

2 December, 2019

Bebe Rexha në Shqipëri, do të ndërtojë shtëpinë e familjes Daci në Bubq

Lëxo më shumë »

2 December, 2019

Tërmeti: 3 811 banesa dhe 461 pallate të dëmtuar rëndë

Lëxo më shumë »
 • reklama

  Eventet e Ardhshme

  Argëtohuni me Emisionin e Natës në Radio Zëri. Bëhuni pjesëmarrës në temat e larmishme nga jeta që sjellë ekipi ynë çdo natë nga ora 22:00 deri në 24:00. Natyrisht nuk mungojnë as mysafirët e shumtë nga bota e muzikës, humanizmit…etj, e pse jo edhe e politikës me të cilët mund[…]

  Lëxo më shumë »

  Radio Zëri

  Aspekti Medial në Kosovë është me shume i ngarkuar me numër dhe fare pak me përdorimin e teknologjive të reja. Kjo si rezultat i mosinvestimit në butime të reja teknologjike. Prandaj, duke u nisur nga këto aspekte bashkë me dëshirën dhe dashurinë pwr komunikim publik, dy ideator bashkuan aspektin material me[…]

  Lëxo më shumë »

  Top Lista

  • Majk

   1
  • Pse po ma lun lojen

   2
  • Kuks

   3
  • One Night

   4
  • Per ty

   5
  • Kom dasht

   6

  Ekipi ynë

  Njoftohu për më të rejat përmes emailit tuaj