Radio Zëri

Fresh Postimet

”Dashnija ime”, kënga e re nga Sabri Fejzullahu

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij më të re “Dashnija ime”.

Muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Irkenc Hyka, derisa tekstin e ka shkruar Petro Xhori.

Miksimin e këngës e ka bërë Jojo, derisa producent i saj është Mirton Xhekaj.

“Dashnija Ime” vjen me videoklip të punuar nga MProduction.

Këngën mund ta dëgjoni duke klikuar linkun e mëposhtëm:

https://youtu.be/ESADNNITLdg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Njoftohu për më të rejat përmes emailit tuaj