Radio Zëri

Fresh Postimet

A ia dedikoi Mozzik këngën ‘Dhelpër dinake’-Loredanës?!

Reperi Mozzik ka publikuar me videoklip këngën që po e lajmëron tash e sa kohë.

Ai këngës i ka lënë titullin ‘Dhelpër Dinake’ dhe vazhdimisht e ka paralajmëruar me shumë figura të dhelprave të postuara në profilet e tij në rrjetet sociale.

Prej kur Mozzik ka zbuluar titullin e këngës, të gjithë fansat ishin të bindur se është një dedikim për ish-të dashurën e tij, Loredanën.

Njoftohu për më të rejat përmes emailit tuaj