Radio Zëri

Kuriozitete

Ndodhi edhe kjo: Shqiptari zbulon se një kompani duhani ka përdorur fotografinë e këmbës së tij të amputuar

Një burrë shqiptar 60 vjeç, që jeton në lindje të Francës tha se është habitur kur ka zbuluar se fotografia e këmbës së tij të amputuar është përdorur në pako cigaresh pa pëlqimin e tij Fotografia është nxjerrë në paketat e cigareve brenda Bashkimit Evropian, së bashku me mesazhin: “Pirja[…]

Lëxo më shumë »

Qesharake: Avni Arifi pritet me “papuqe”në takim zyrtar në Emiratet e Bashkuara Arabe

Ambasadori i Kosovës në Emiratet e Bashkuara Arabe, Avni Arifi ka takuar në Abu Dabi Ministrin e Emirateve të Bashkuara Arabe për Tolerancë Sheikha Lubna Al Qasimi. Gjatë këtij takimi Ministri për Tolerancë i Emirateve të Bashkuara shihet pothuaje këmbëzbathur. Arifi ka dorëzuar Kredencialet tek Kryeministri dhe Zv. Presidenti i[…]

Lëxo më shumë »
Njoftohu për më të rejat përmes emailit tuaj