Radio Zëri

ShowBiz

Këngëtari James Blunt flet për Kosovën

James Blunt, në një intervsitë për prestigjiozen “The Sun”  ka folurpër përvojën e tij në ushtrinë britanike gjatë luftës së Kosovës dhe çfarë e bën atë me të vërtetë të pikëlluar “Unë isha në ushtri në luftën e Kosovës, kështu që pashë shumë vdekje. Kjo ka qenë ndër përvojat më[…]

Lëxo më shumë »

Rihanna po sjellë libër autobiografik

Rihanna do të publikojë një libër autobiografik. Këngëtarja planifikon të nxjerrë librin e titulluar “Rihanna” këtë muaj. Fansat e yllit të muzikës do të kenë mundësinë të kenë në duart e tyre më shumë se 1000 imazhe në 504 faqe. Disa nga fotot e saj nuk janë parë kurrë më[…]

Lëxo më shumë »

Kjo është shtëpia luksoze e Bebe Rexhës

Hollywood Hill është një nga lagjet më të famshme në botë, pasi shumë yje të Hollywood-it janë rezidentë të shtëpive dhe pronarë të pronave në të. Edhe 30-vjeçarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, posedon një shtëpi piktoreske në këtë lagje të Kalifornisë. Ylli i muzikës e ka blerë këtë shtëpi[…]

Lëxo më shumë »

Çifti Obama festojnë 27 vjetorin e martesës

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama dhe bashkëshortja e tij, Michelle festojnë 27-vjetorin e martesës së tyre. Në një ditë të veçantë si përvjetori, Michelle ka vendosur ta urojë të shoqin publikisht dhe për këtë ka zgjedhur fjalët më të bukura që demostrojnë dashurinë mes tyre. “27[…]

Lëxo më shumë »

Pak ditë pasi u bë baba për herë të katërt, Ermal Fejzullahu sjell portretin familjar

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana Fejzullahu, para pak ditëve u bënë prindër për herë të katërt. Të njëjtit janë të martuar prej vitesh dhe tashmë gëzojnë një jetë të shëndoshë familjare bashkë me katër fëmijët, Artin, Erën, Bunën dhe vajzën e porsalindur, Anën. Pak[…]

Lëxo më shumë »
Njoftohu për më të rejat përmes emailit tuaj